Speciální nabídka

Potřebujete si odpočinout, vyrazit někam se svou drahou polovičkou či s přáteli a hlídání pro vašeho miláčka je v nedohlednu? Vlastně ani nepamatujete, kdy jste šli někam spolu za zábavou? Máme pro vás řešení.

Nabízíme vám zábavné hlídání s programem pro vaše děti.

Nemusíte si tak vyčítat, že vaše dítě hlídá někdo cizí a vy se bavíte, protože vaše dítě se bude bavit také.

Hlídání je od pátku 14. října od 15:00 do soboty 15.října 14.00

Vy se tak můžete v klidu připravit a druhý den dospat do růžova.

Akce je pro děti od 3 do 7let nebo dle domluvy. Akce proběhne pokud bude kapacita naplněna minimálním počtem a to jsou 4 děti maximální kapacita je 8 dětí.

Hlídání s programem bude na adrese Masarykova 1044, Řevnice. Fotky z akce a krátké zprávy budou v uzavřené k této akci vytvořené facebokové skupině, aby jste mohli být absolutně v klidu a volno si mohli maximálně užít.

Děti dostanou po příchodu svačinu, po té večeři, ráno snídani, svačinu a oběd po kterém si je vyzvednete.

Program

Nejdříve se seznámíme, budeme hrát seznamovací hry, po té budeme tvořit postavičky a hrát si pohádkové divadlo, budeme si hrát a povídat pohádky. Také budeme hrát na hudební nástroje a zpívat si a naučíme se Španělskou písničku naše paní učitelka ovládá šest jazyků. Druhý den ráno si zacvičíme jogová zvířátka, dohrajeme pohádku, když bude krásně pujdeme na zahrádku tvořit z kaštanů. Nebo, když nebude pěkně, budeme se učit malovat na plátno houbičkou a listem. Všechny výrobky si děti odnesou domů. Spaní bude zábavnou formou a pohádku přijde přečíst kouzelný dědeček.

Hlídat bude Viktoria Bekeč naše paní učitelka z Klíčku, učitelka Montessori léčebné pedagogiky, psycholog, terapeut, má kurz první pomoci a zdravotnický kurz. Vařit a asistovat bude Sanja Marek hudebník, chefkuchařka, odborný dozor Klíčku.

Pro návštěvníky 3 koncertu v Meandru sleva 20% na další hlídání po předložení lístku na jméno.

Děti budou v domečku školky se zahrádkou, spát na postýlkách, v pokojíčku je čistička vzduchu a solná jeskyně.

Cena

V ceně programu je 5 kvalitních jídel, nápoje kdykoliv dle potřeby, program, energie, platy učitelce, asistentce a kuchařce, výtvarné pomůcky. Cena hlídání je tedy v průměru na 11hod 200Kč za hodinu včetně jídla a pomůcek. Vaše dítě si užije zábavu a vy také.

Strava

Strava přirozeně bez lepku je možno i ABKM či vegan. Vše z poctivých surovin od lokálních farmářů jak je u nás dobrým zvykem.

Vše dle domluvy.

Můžete se přijít podívat 10. řijna od 14hod na den otevřených dveří.

Jen pro členy Klubu Klíček. Do klubu je možné vstoupit roční příspěvek je 20Kč

Výtěžek z akce jde na dobročinné účely spolku www.pomocodsrdce.com takže si dobrých pocitů můžete užít více protože super akce vytvoří dobrý skutek

Pomoc od Srdce z.s.
Masarykova 1044, Řevnice