PRÁZDNINY

příměstský tábor

 

TURNUSY

11- 15. 7. 2022

18 – 22. 7. 2022

1 – 5. 8. 2022

15 – 19. 8. 2022

Pro děti od 6 do 12let

Příměstský tábor: Kreativní mysl

Příměstský tábor Kreativní mysl jsme vymysleli pro kreativce a děti, které chtějí tvořit. Kresby v plenéru, sochařské techniky, kresba i expresivní malba. Hry na rozvoj tvořivosti a kreativity. Budeme se realizovat vevnitř i venku (při dobrém počasí). Tábor je určen pro všechny kdo chtějí tvořit a nebojí se popustit uzdu své fantazie. Pojďme si užít léto kreativně a zábavnou formou. Naší Lektoři – průvodci jsou malíři, ilustrátoři, restaurátorka, lektoři jógy a tance. Vaří foodblogerky Tasteofherbs

Kreativní umělecký příměstský tábor

  • Děti si zkusí různé směry tvorby. Olejová malba, akryl, výrobky z přírodních materiálů.
  • Ukážeme dětem, že v každém je kus umělce.
  • Všechny aktivity budou proloženy pohybem.
  • Strava a nápoje v ceně. Svačina oběd svačina zelenina a ovoce k dispozici
  • Strava – přirozeně bezlepková strava – vegan.
  • 3.září společná rodinná akce všech turnusů, vernisáž výrobků a obrazů vašich dětí. Krásný kulturní program. Pomocodsrdce.com

Cena 4300,-

Dotovaná cena pro maminky samoživitelky v registraci u Pomoc od Srdce, z.s. je  2900,-

 

O KLUBU KLÍČEK

Klub Klíček je realizován pod křídly dobročinného spolku Pomoc od Srdce, z.s. a je určen pro děti od 3 do 6 let, které mají výživová omezení jako je celiakie, alergie na potraviny, intolerance potravin, ABKM. Dále je vhodný pro děti s astmatem, protože klub má pro děti čističku vzduchu ve formě domácí solné jeskyně. Když děti pobývají ve svém klubovém pokojíčku, dýchají zároveň vzduch jako v solné jeskyni. To podporuje nejen imunitu, psychiku, ale i kvalitu pleti. To je vhodné také pro děti, které mají například atopický ekzém.

Klub Klíček připravuje program, který přirozeně navazuje na roční období, místo, které se pro daný den stává učebnou pod širým nebem a z Rámcového vzdělávacího programu pro mateřské školy. Pomůckami jsou často přírodniny – kamínky, jehličí, květiny, kůra, lesní plody apod., které dle fantazie mohou být hudebním nástrojem nebo počitadlem (kamínky, dřevo), skládankou (kousky kůry), psací potřebou (klacík). Děti budou poznávat všemi smysly, jak voní letní louka, jak zní různé druhy dřeva  a společně s průvodci přemýšlet a pozorovat, pro koho má luční kvítí a plody lesa význam. Dále budou poznávat vlastní tělesné hranice (co dokážu, co ještě ne, co jsem se naučil) a rozvíjet přátelství ve hrách, které mají v lese nekonečně mnoho podob. V zimě si děti uvědomí krásu teplého domova, nebo zasněžené a klidné, odpočívající přírody. Zkrátka děti půjdou po stopách čtyř ročních dob, kdy má vše  svůj řád a každé roční období  svou krásu, kouzlo a vůni. Neznamená to však, že děti z klubíku Klíček nepoznají „výdobytky civilizace,“ naopak., po celý rok budou cestovat pěšky nebo veřejnou dopravou za různými zážitky a účastní se kulturních a jiných společenských událostí ve svém okolí. Budou však i ve svém zázemí tvořit a zkoušet novinky v rozvoji své osobitosti. Užívat si pohodlí pokojíčku, poslouchat četbu knih od babiček a vyprávění našich seniorů.
Klíček propojuje teplo a pohodlí domova s krásou a taji přírody.
Chcete vědět víc? klikněte na tlačítko a přečtěte si detailněji, jak náš klub funguje.

ZDRAVÁ STRAVA

V Klubu Klíček se vaří pouze přirozeně bezlepkově a vegan. Každé dítě zvlášť má po přijetí založenou kartu potravin.
Máme vlastní novou kuchyň a nejme závislí na žádných dodavatelích. Na kvalitu použitých potravin máme ty nejvyšší nároky.

Všichni naši průvodci mají zdravotní školení a nutná proškolení v rámci diet.

 

KONTAKTY

Pomoc od Srdce z.s.
Masarykova 1044, Řevnice
Telefon: +420 725 511 760
E-mail: pomocodsrdce@gmail.com

 

PROVOZOVATEL

Pomoc od Srdce z.s.
Sídlo: Mokropeská 2027
Černošice, 252 28
www.pomocodsrdce.com
IČO 09776273